Haber

Eskişehirspor’da Altyapı Antrenörleri Belli Oldu

Eskişehirspor’un genç yetenekleri, önümüzdeki yılların sağlam temellerini atmaya hazırlanırken, yeni altyapı teknik direktörleri belli oldu.

Eskişehirspor’un altyapı sistemini daha da güçlendirecek sistem değişikliği ve yeni yapılanmanın anlatıldığı Valilik Hanefi Demirkol Tesisleri’nde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Kulüp Lideri Erkan Koca, Altyapıdan Sorumlu Başkan Yardımcıları Hakan Sayın ve Ahmet Büyük katıldı. Toplantıda yeni Altyapı Geliştirme Koordinatörü Erdal Küçükkaya tanıtıldı. Küçükkaya, yaptığı açıklamalarda siyah-kırmızılı kulübün geleceğini inşa etmenin temel taşı olan altyapı sisteminden, genç yeteneklere daha iyi imkanlar sağlamak, gelişimlerini desteklemek ve geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için yapılan değişikliklerden ve detaylı planlamalardan bahsetti. Toplantının devamında altyapı kadrosunda görev alacak teknik direktörlerin görev tanımları ve alt yaş gruplarındaki yeni çalışmaları anlatıldı.

Eskişehirspor’da belirlenen altyapı teknik direktörleri ise şöyle:

Erdal Küçükkaya – Altyapı Geliştirme Koordinatörü, Yiğit Cumalı – U-19 Teknik Sorumlusu, Buğrahan Elvan – U-19 Teknik Sorumlusu, Orhan Kamacı – U-18 Teknik Sorumlusu, Turgay Çelik – U-17 Teknik Sorumlusu, Mustafa Gürgen – U-16 Teknik Sorumlusu Memur, Berkant Ongan – U-15 Teknik Sorumlusu, Özkan Avcı – U-14 Teknik Sorumlusu, Fatih Çakallı – U-12 Teknik Sorumlusu – U-13 Teknik Sorumlusu – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu