Haber

Samsunspor’un yeni yıldızı Ntcham Havalimanı’nda karşılandı

– Samsunspor’un yeni yıldızı Ntcham havalimanında karşılandı

Olivier Ntcham: “Çok büyük bir kulübe geldim”

SAMSUN – Trendyol Süper Lig ekiplerinden Samsunspor’un yeni transferi Oliver Ntcham şehre geldi. Taraftarlar tarafından memnuniyetle karşılanan Ntcham, çok büyük bir kulübe geldiğini söyledi.

Samsunspor’un son transferi Ntcham bugün şehre indi. Az sayıda taraftar ve kulüp yetkilileri Kamerunlu orta saha oyuncusunu selamladı. Ayağının tozuyla açıklamalarda bulunan Oliver Ntcham, “Samsun’da olduğum için çok mutluyum. Samsunspor’a katkı sağlamaya geldim. Bunu da başarmak istiyoruz. Öncelikle evimi bulup yerleşmek istiyorum.” .Sonra sahaya odaklanıp takıma katkı sağlayacağım.Samsunspor taraftarının önünde futbol oynamak için sabırsızlanıyorum.Sizleri bekliyorum.Buraya gelmeden önce Ait Bennasser’den şehir ve takım hakkında bilgi almıştım. …Kulüp, stad ve taraftarla ilgili çok güzel şeyler söyledi.Ben de bu yüzden Samsunspor’a geldim.Çok büyük bir kulübe geldim.Denemek için çalışacağız” dedi.

Futbola Manchester City takımında başlayan 27 yaşındaki Kamerunlu orta saha oyuncusu Ntcham, daha sonra sırasıyla Genoa, Celtic, Marseille ve Swansea City formalarını giydi. Mesleğinde 283 maçta 40 kez fileleri havalandıran Oliver Ntcham, 6 kez Kamerun Ulusal Grup forması giymiştir ve aktif olarak milli takımda yer almaktadır.)

habereskil.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu