Haber

Beşiktaş, Pepe’den ayrılmayı bekliyor

İngiliz basını; Beşiktaş’ın listesinde yer alan Nicolas Pepe’nin Arsenal ile kalan bir yıllık sözleşmesini feshedeceğini yazdı.

Siyah beyazlılar, Fildişili yıldız oyuncunun boşa çıkmasını bekliyor. Kara Kartal, başarılı kanat oyuncusu için kurallarını zorlayacaktır.

Dailycannon’da yer alan haberde şu bilgilere yer verildi:

Beşiktaş, Arsenal’in planlarında yer almayan 28 yaşındaki Nicolas Pepe ile ilgileniyor. Kısa süre içinde taraflar arasında müzakereler başlayacak.’

Tek yönlü sözleşme feshi

Başarılı oyuncu, Arsenal ile olan sözleşmesini feshetmeye hazırlanıyor. Beşiktaş’ın Pepe’yi bedelsiz transfer etmek istediği bildiriliyor, bu yüzden bu hamleyi gerçeğe dönüştürmenin tek yolu sözleşmeyi feshetmek olabilir.

Suudi Arabistan kulübünün kendisiyle ilgilendiğini ifade etmesiyle, Pepe’nin küçük bir bedel getirebileceği umudu vardı.

Ancak bu saldırı başarısız olduktan sonra, Pepe’nin bedavaya gitmesi giderek daha olası hale geldi. Arsenal ya Pepe’nin sözleşmesini feshedip Beşiktaş’a gitmesine izin verebilir ya da bir yıllık bedelinin ardından önümüzdeki yaz bedelsiz olarak gönderebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu